Půjčka pro ženy na MD - mateřské dovolené
Pozor! Webové stránky jsou pouze informačním zdrojem a mohou být neaktuální.
Půjčky pro ženy na mateřské jsou rychlé a dostupné

Než si vezmeme půjčku - rady a tipy

7.3.2014

Finanční trh nám může někdy připadat jako nepřehledná džungle, kde člověk musí být stále ve střehu, aby nepřišel o své peníze a nenaletěl podvodníkovi. Tato představa není vždy úplně správná, nicméně právě oblast půjček je možná rizikovější než jiné oblasti financí a při výběru půjčky - včetně půjčky pro ženy na mateřské dovolené - je vhodné řídit se základními pravidly. Takto můžeme předejít mnoha nepříjenostem a pozdějším nemilým překvapením.

Jaké otázky bychom si měli položit?

  • Opravdu potřebuji půjčku? Neseženu peníze jinak?
  • Nevydržím bez tohoto výdaje do příští výplaty?
  • Kolik peněz měsíčně můžu postrádat na splátky?

Je půjčka opravdu tím správným řešením?

Ještě než začneme hledat tu správnou půjčku, měli bychom si ujasnit, zda půjčka je opravdu to, co vyřeší naši situaci. Pokud se nám právě nečekaně robila pračka, na týden do výplaty máme 1000,- Kč na jídlo a jiné peníze nemáme je to něco jiného než když nás zaujme last minute nabídka 'All inclusive' do Egypta.

Důkladně si porovnejte příjmy a výdaje

Pokud dojdeme k závěru, že půjčka je tím správným řešením, měli bychom si důkladně propočítat, jaké jsou naše příjmy a výdaje a z toho následně určit, kolik můžeme měsíčně dávat na splácení půjčky . Od této částky se odvíjí to, kolik si můžeme půjčit.Pokud nám vyjde, že můžeme na splácení půjčky dávat měsíčně 1000,- Kč, můžeme uvažovat o úvěru 10000 - 30000,-Kč, ale s půjčkou 300000,- bychom si pravděpodobně zadělali na problém.


Náš TIP: Více o rychlých a dostupných půjčkách najdete na těchto stránkách.
Další témata:

Nový zákon stanovuje pravidla půjček na směnkuCo je nového v zákoně o půjčkách?Kdo má nárok na příspěvek na bydleníFér půjčka s nízkým úrokemSMS půjčka bez nahlížení do registru - základní infoPůjčka 10 000 Kč onlinePůjčky od nebankovních firem i pro problémové klientyPůjčka 3000 na účetKonsolidace půjček bez registruRyhlé půjčky od soukromých osobPůjčka CetelemPůjčka bez doložení příjmu ihnedPůjčky bez poplatku předemCreditOn půjčkaPůjčka bez doložení příjmuVýhody a nevýhody kreditní kartyPůjčky a úvěry - rady, doporučeníPůjčka bez doložení příjmu a registru

Naše tipy:

Další informace o tématu půjčky pro ženy na mateřské dovolené se můžete dozvědět na Maxi-půjčky.cz
Pokud nemůžete prokázat svůj příjem, mohou vám pomoci půjčky bez doložení příjmů. Více informací najdete zde.

© 2015 Půjčka-pro-ženy-na-mateřské.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto webové stránky jsou pouze informativního rázu. Jejich provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů podle zák. č. 257/2016 Sb.