Půjčka pro ženy na MD - mateřské dovolené
Důležité upozornění pro čtenáře: Informace a rady zde uvedené již nemusí být aktuální a nemusí tedy odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Půjčky pro ženy na mateřské jsou rychlé a dostupné

Fér půjčka s nízkým úrokem

10.5.2024

Upozornění - Fér půjčka již na našem trhu není dostupná. Můžete si přečíst o jiných dostupných půjčkách.

Hledáte férovou půjčku, u které bude vědět, na čem jste? Chcete pro sebe produkt, bez skrytých poplatků a zbytečného zdržování u vyřizování? Žádáte pro sebe jen to nejlepší, a proto se chcete spolehnout na renomovanou společnost? Pak se obraťte na Sberbank a její Fér půjčku, se kterou můžete získat až 500 000 Kč s dobou splatnosti dosahující až 96 měsíců.

Maximální výše částky

V první řadě vás určitě zajímá, kolik můžete s Fér půjčkou získat. Úvěr vám nabízí půjčku ve výši od 30 000 do 500 000 Kč. Volbu výše částky i dobu splatnosti si můžete libovolně nastavit, neboť tuto volbu banka nechává na vás. Při žádosti v rozmezí od 250 000 do 400 000 Kč budete potřebovat písemný souhlas manželky nebo manžela, při žádostech nad 400 000 Kč je zapotřebí spolužadatele. Úvěr můžete nejdéle splácet 96 měsíců.

Žádost o Fér půjčku je rychlá

V první řadě nutno zmínit skutečnost, že žádná bankovní společnost nepůjčuje své peníze, aniž by si své žadatele neprověřila v registru – to je první podmínka pro schválení půjčky. Ke sjednání úvěru je zapotřebí platného občanského průkazu a potvrzení o vašem příjmu. Jste-li klientem banky, vyžádá si váš výpis z účtu za poslední 3 měsíce.

Vyplatí se pojištění splátek?

Sberbank svým klientům nabízí i možnost pojištění splátek. Pohráváte-li si s otázkou, zda se to vyplatí, pak věřte, že rozhodně ano. Nikdy nevíte, zda vás nepotká nějaký úraz, v jehož důsledku nepřijdete o zaměstnání. Proto se vyplatí pojištění neschopnosti splácet, díky čemuž nebudete v prodlení se splátkami a nedostanete se do problémů.

Skutečně férová půjčka

Jak již samotný název napovídá, Fér půjčka je opravdu férová. Neskrývá před vámi žádné skryté poplatky ani popisky pod čarou. Neplatíte ani za měsíční výpisy z účtu a určitě oceníte skutečnost, že po vás banka nebude vyžadovat peníze navíc za předčasné nebo částečné splacení závazku.Náš tip: Kromě bankovních můžete využít také služby nebankovních institucí. Nabízejí možná o něco dražší poplatky, ale administrativa je podstatně jednodušší a rychlejší. Více na Maxi-Půjčky.cz.Rady a zprávy:

Jak se (ne)dostat do registrů dlužníkůCo byste měli vědět o kreditní kartěJakých chyb se dopouštíme při žádosti o půjčku?10 minimalistických pravidel, která změní váš životJak je to s nárokem na příspěvek na bydleníPůjčky a úvěry - rady, doporučeníCo se změnilo díky zákonu o půjčkách?Pravidla půjček na směnku podle nového zákona

Druhy půjček:

Půjčky od nebankovních firem i pro problémovou klienteluPůjčka 3000 do výplatyPůjčka 10 000 Kč - onlineRychlé půjčky od soukromých osobPůjčka bez doložení příjmuPůjčka bez doložení příjmu ihnedPůjčka bez doložení příjmu a registruSMS půjčka bez nahlížení do registruPůjčky bez poplatku předemKonsolidace půjček bez registruCreditOn půjčkaFér půjčka má nízký úrokPůjčka Cetelem - podrobné info

© 2024 Půjčka-pro-ženy-na-mateřské.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel tohoto webu neposkytuje ani nezprostředkuje spotřebitelské úvěry podle zák. č. 257/2016 Sb. Pouze přináší informace o dostupných možnostech.