Půjčka pro ženy na MD - mateřské dovolené
Důležité upozornění pro čtenáře: Informace a rady zde uvedené již nemusí být aktuální a nemusí tedy odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Půjčky pro ženy na mateřské jsou rychlé a dostupné

Fér půjčka s nízkým úrokem

1.9.2015

Hledáte férovou půjčku, u které bude vědět, na čem jste? Chcete pro sebe produkt, bez skrytých poplatků a zbytečného zdržování u vyřizování? Žádáte pro sebe jen to nejlepší, a proto se chcete spolehnout na renomovanou společnost? Pak se obraťte na Sberbank a její Fér půjčku, se kterou můžete získat až 500 000 Kč s dobou splatnosti dosahující až 96 měsíců.

Maximální výše částky

V první řadě vás určitě zajímá, kolik můžete s Fér půjčkou získat. Úvěr vám nabízí půjčku ve výši od 30 000 do 500 000 Kč. Volbu výše částky i dobu splatnosti si můžete libovolně nastavit, neboť tuto volbu banka nechává na vás. Při žádosti v rozmezí od 250 000 do 400 000 Kč budete potřebovat písemný souhlas manželky nebo manžela, při žádostech nad 400 000 Kč je zapotřebí spolužadatele. Úvěr můžete nejdéle splácet 96 měsíců.

Žádost o Fér půjčku je rychlá

V první řadě nutno zmínit skutečnost, že žádná bankovní společnost nepůjčuje své peníze, aniž by si své žadatele neprověřila v registru – to je první podmínka pro schválení půjčky. Ke sjednání úvěru je zapotřebí platného občanského průkazu a potvrzení o vašem příjmu. Jste-li klientem banky, vyžádá si váš výpis z účtu za poslední 3 měsíce.

Vyplatí se pojištění splátek?

Sberbank svým klientům nabízí i možnost pojištění splátek. Pohráváte-li si s otázkou, zda se to vyplatí, pak věřte, že rozhodně ano. Nikdy nevíte, zda vás nepotká nějaký úraz, v jehož důsledku nepřijdete o zaměstnání. Proto se vyplatí pojištění neschopnosti splácet, díky čemuž nebudete v prodlení se splátkami a nedostanete se do problémů.

Skutečně férová půjčka

Jak již samotný název napovídá, Fér půjčka je opravdu férová. Neskrývá před vámi žádné skryté poplatky ani popisky pod čarou. Neplatíte ani za měsíční výpisy z účtu a určitě oceníte skutečnost, že po vás banka nebude vyžadovat peníze navíc za předčasné nebo částečné splacení závazku.Náš tip: Kromě bankovních můžete využít také služby nebakovních institucí. Nabízejí možná o něco dražší poplatky, ale administrativa je podstatně jednodušší a rychlejší. Více na Maxi-Půjčky.cz.Další témata:

10 minimalistických pravidel, která změní váš životJak se (ne)dostat do registrů dlužníkůJakých chyb se dopouštíme při žádosti o půjčku?Pravidla půjček na směnku podle nového zákonaCo se změnilo díky zákoně o půjčkách?Jak je to s nárokem na příspěvek na bydleníFér půjčka má nízký úrokSMS půjčka bez nahlížení do registruPůjčka 10 000 Kč - onlinePůjčky od nebankovních firem i pro problémovou klienteluPůjčka 3000 do výplatyKonsolidace půjček bez registruRychlé půjčky od soukromých osobPůjčka Cetelem - podrobné infoPůjčka bez doložení příjmu ihnedPůjčky bez poplatku předemCreditOn půjčkaPůjčka bez doložení příjmuCo byste měli vědět o kreditní kartěPůjčky a úvěry - rady, doporučeníPůjčka bez doložení příjmu a registru

© 2015 Půjčka-pro-ženy-na-mateřské.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel tohoto webu neposkytuje ani nezprostředkuje spotřebitelské úvěry podle zák. č. 257/2016 Sb. Pouze přináší informace o dostupných možnostech.