Půjčka pro ženy na MD - mateřské dovolené
Důležité upozornění pro čtenáře: Informace a rady zde uvedené již nemusí být aktuální a nemusí tedy odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty - dobrá volba

25.7.2013

Kdo je problémový klient? Pro banku je to člověk, který měl problémy se splácením svých dluhů. Tyto informace poskytuje registr dlužníků, kde je přesně vidět, jestli jste spláceli včas, nebo pro vás bylo splácení problémové. Pokud žádáte o nebankovní půjčku, vyhnete se velkému papírování a nikdo vás nebude prověřovat v registrech dlužníků, jako to je běžné u půjčky bankovní.

Nebankovní půjčky jsou dostupné i problémovým klientům a tento druh půjčky má za úkol poskytnout peníze všem lidem, kteří je nutně potřebují. Výše částky u této půjčky se pohybuje od pár tisíc korun i do několika miliónů. Typickým příkladem úvěru z této kategorie je tzv. půjčka do výplaty, která bývá okolo 5000 korun.Kde hledat nebankovní půjčku

Pokud vás nebankovní půjčka určená i problémovým klientům zajímá a chcete si jí zřídit, zkuste se podívat na internetu. Většina poskytovatelů této půjčky nabízí své služby přes internet. Stačí tedy do vyhledávače zadat heslo „nebankovní půjčka“ a začít hledat tu pravou pro vás. Před zřízením půjčky u vybraného poskytovatele je vhodné si společnost prověřit. Zkuste si například vyhledat na internetu recenze a názory lidí, kteří u tohoto poskytovatele půjčku měli či mají.

Jak si o nebankovní půjčku zažádat

Jak už bylo řečeno, nebankovní půjčky fungují hlavně prostřednictvím internetu. Stačí tedy najít poskytovatele a půjčku, která vám bude vyhovovat, a následně o ní zažádat pomocí online formuláře. Celý proces žádosti je velice jednoduchý, budete zadávat své kontaktní údaje a číslo OP. Po vyplnění žádosti už nezbývá nic jiného, než počkat na odpověď poskytovatele, zda byla vaše půjčka schválena. U nebankovních půjček bývá schválena drtivá většina žádostí, takže se nemusíte bát.

Další témata:

10 minimalistických pravidel, která změní váš životJak se (ne)dostat do registrů dlužníkůJakých chyb se dopouštíme při žádosti o půjčku?Pravidla půjček na směnku podle nového zákonaCo se změnilo díky zákoně o půjčkách?Jak je to s nárokem na příspěvek na bydleníFér půjčka má nízký úrokSMS půjčka bez nahlížení do registruPůjčka 10 000 Kč - onlinePůjčky od nebankovních firem i pro problémovou klienteluPůjčka 3000 do výplatyKonsolidace půjček bez registruRychlé půjčky od soukromých osobPůjčka Cetelem - podrobné infoPůjčka bez doložení příjmu ihnedPůjčky bez poplatku předemCreditOn půjčkaPůjčka bez doložení příjmuCo byste měli vědět o kreditní kartěPůjčky a úvěry - rady, doporučeníPůjčka bez doložení příjmu a registru

© 2015 Půjčka-pro-ženy-na-mateřské.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel tohoto webu neposkytuje ani nezprostředkuje spotřebitelské úvěry podle zák. č. 257/2016 Sb. Pouze přináší informace o dostupných možnostech.