Půjčka pro ženy na MD - mateřské dovolené
Důležité upozornění pro čtenáře: Informace a rady zde uvedené již nemusí být aktuální a nemusí tedy odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Půjčky pro ženy na mateřské jsou rychlé a dostupné

Rady a doporučení pro půjčky a úvěry

10.5.2024

Zde uvádíme několik důležitých rad a doporučení, kterým byste měli věnovat pozornost před tím, než požádáte o půjčku a podepíšete smlouvu o půjčce

a. Velmi dobře zvažte, zda je půjčka skutečně tím nejlepším řešením Vašich finančních těžkostí, nebo zda to není jen odsunutí problému.

b. Neberte hned první nabídku na půjčku. Na našem trhu působí celá řada bankovních i nebankovních společností a jejich nabídky se mnohdy i markantně liší. Vyberte si několik nabídek a důkladně porovnejte jejich parametry.

c. Pamatujte, že sazba RPSN je důležitější než úrok. Pokud srovnáváte více půjček, dívejte se zejména na RPSN - roční procentní sazbu nákladů.

d. Budete chtít půjčku pro ženy na mateřské dovolené předčasně splatit? Ne vždy to jde bez problémů - to, jaké jsou podmínky předčasného splacení půjčky si zjistěte co nejvíce informací ještě před podpisem úvěrové smlouvy.


e. Dávejte přednost účelové před neúčelovou půjčkou. Pokud pořizujete auto nebo bydlení, poohlédněte se po účelovém úvěru - půjčce na auto, půjčce na rekonstrukci apod. Ty bývají levnější a výhhodnější než běžný spotřebitelský úvěr.

f. Úvěr, u něhož je potřeba platit poplatek předem, je podezřelý. U férových půjček nejsou poplatky předem požadovány - a pokud ano, tak napříkad pouze symbolická 1 Kč pro ověření čísla Vašeho účtu.

g. Důkladně čtěte smlouvu o půjčce, než ji podepíšete. Zejména si dejte pozor na pasáže psané malým písmem - tam bývají ukryté ty největší "záludnosti" a "chytáky".

h. Pamatujte si, že opožděnými splátkami půjčky se lehce můžete dostat do registru dlužníků. Udělejte vše pro to, abyste půjčku splatili včas.

i. Pokud byste měli problémy se splátkami půjčky, nepanikařte, ale zkuste se s tím, kdo Vám peníze půjčil, domluvit na náhradním splátkovém schématu.

j. Půjčku si neberte, aniž byste předtím nespočítali, kolik budou po dobu splátek půjčky Vaše příjmy a výdaje a zda Váš rozpočet splátky půjčky "utáhne".


Rady a zprávy:

Jak se (ne)dostat do registrů dlužníkůCo byste měli vědět o kreditní kartěJakých chyb se dopouštíme při žádosti o půjčku?10 minimalistických pravidel, která změní váš životJak je to s nárokem na příspěvek na bydleníPůjčky a úvěry - rady, doporučeníCo se změnilo díky zákonu o půjčkách?Pravidla půjček na směnku podle nového zákona

Druhy půjček:

Půjčky od nebankovních firem i pro problémovou klienteluPůjčka 3000 do výplatyPůjčka 10 000 Kč - onlineRychlé půjčky od soukromých osobPůjčka bez doložení příjmuPůjčka bez doložení příjmu ihnedPůjčka bez doložení příjmu a registruSMS půjčka bez nahlížení do registruPůjčky bez poplatku předemKonsolidace půjček bez registruCreditOn půjčkaFér půjčka má nízký úrokPůjčka Cetelem - podrobné info

© 2024 Půjčka-pro-ženy-na-mateřské.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel tohoto webu neposkytuje ani nezprostředkuje spotřebitelské úvěry podle zák. č. 257/2016 Sb. Pouze přináší informace o dostupných možnostech.