Půjčka pro ženy na MD - mateřské dovolené
Důležité upozornění pro čtenáře: Informace a rady zde uvedené již nemusí být aktuální a nemusí tedy odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Půjčky pro ženy na mateřské jsou rychlé a dostupné

Rady a doporučení pro půjčky a úvěry

10.11.2015

Zde uvádíme několik důležitých rad a doporučení, kterým byste měli věnovat pozornost před tím, než požádáte o půjčku a podepíšete smlouvu o půjčce

a. Velmi dobře zvažte, zda je půjčka skutečně tím nejlepším řešením Vašich finančních těžkostí, nebo zda to není jen odsunutí problému.

b. Neberte hned první nabídku na půjčku. Na našem trhu působí celá řada bankovních i nebankovních společností a jejich nabídky se mnohdy i markantně liší. Vyberte si několik nabídek a důkladně porovnejte jejich parametry.

c. Pamatujte, že sazba RPSN je důležitější než úrok. Pokud srovnáváte více půjček, dívejte se zejména na RPSN - roční procentní sazbu nákladů.

d. Budete chtít půjčku pro ženy na mateřské dovolené předčacně splatit? Ne vždy to jde bez problémů - to, jaké jsou podmínky předčasného splacení půjčky si zjistěte co nejvíce informací ještě před podpisem úvěrové smlouvy.


e. Dávejte přednost účelové před neúčelovou půjčkou. Pokud pořizujete auto nebo bydlení, poohlédněte se po účelovém úvěru - půjčce na auto, půjčce na rekonstrukci apod. Ty bývají levnější a výhhodnější než běžný spotřebitelský úvěr.

f. Úvěr, u něhož je potřeba platit poplatek předem, je podezřelý. U férových půjček nejsou poplatky předem požadovány - a pokud ano, tak napříkad pouze symbolická 1 Kč pro ověření čísla Vašeho účtu.

g. Důkladně čtěte smlouvu o půjčce, než ji podepíšete. Zejména si dejte pozor na pasáže psané malým písmem - tam bývají ukryté ty největší "záludnosti" a "chytáky"

h. Pamatujte si, že opožděnými splátkami půjčky se lehce můžete dostat do registru dlužníků. Udělejte vše pro to, abyste půjčku splatili včas.

i. Pokud byste měli problémy se splátkami půjčky, nepanikařte, ale zkuste se s tím, kdo Vám peníze půjčil, domluvit na náhradním splátkovém schématu

j. Půjčku si neberte, aniž byste předtím nespočítali, kolik budou po dobu splátek půjčky Vaše příjmy a výdaje a zda Váš rozpočet splátky půjčky "utáhne"


Další témata:

10 minimalistických pravidel, která změní váš životJak se (ne)dostat do registrů dlužníkůJakých chyb se dopouštíme při žádosti o půjčku?Pravidla půjček na směnku podle nového zákonaCo se změnilo díky zákoně o půjčkách?Jak je to s nárokem na příspěvek na bydleníFér půjčka má nízký úrokSMS půjčka bez nahlížení do registruPůjčka 10 000 Kč - onlinePůjčky od nebankovních firem i pro problémovou klienteluPůjčka 3000 do výplatyKonsolidace půjček bez registruRychlé půjčky od soukromých osobPůjčka Cetelem - podrobné infoPůjčka bez doložení příjmu ihnedPůjčky bez poplatku předemCreditOn půjčkaPůjčka bez doložení příjmuCo byste měli vědět o kreditní kartěPůjčky a úvěry - rady, doporučeníPůjčka bez doložení příjmu a registru

© 2015 Půjčka-pro-ženy-na-mateřské.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel tohoto webu neposkytuje ani nezprostředkuje spotřebitelské úvěry podle zák. č. 257/2016 Sb. Pouze přináší informace o dostupných možnostech.