Půjčka pro ženy na MD - mateřské dovolené
Důležité upozornění pro čtenáře: Informace a rady zde uvedené již nemusí být aktuální a nemusí tedy odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Půjčky pro ženy na mateřské jsou rychlé a dostupné

Konsolidace půjček bez registru online

15.12.2013

Získat úvěr se záznamem v registru dlužníků je velmi obtížné. Jenomže právě ten záznam vznikl z důvodu špatných půjček. Kdyby bylo možné si půjčit za dnešních 8 – 9 % nemělo by mnoho dlužníků problém se splacením. Konsolidace půjček bez registru vám může v této situaci účinně pomoci.

Registr nevadí

Pokud je důvodem záznamu v registru dlužníků zpoždění splátek z více půjček, konsolidace půjček bez registru je skutečně výborným řešením. Tím, že se nezajímá o vaši platební minulost, vám může poskytnout skvělou finanční pomoc a dostat vás z problémů. Po několika letech pak zmizí i záznam v registru a vy si můžete oddychnout. Zkuste tento produkt, který pomohl již tisícům klientů, kteří potřebovali lepší podmínky svých finančních závazků.

Jak na to

Konsolidace půjček bez registru vám překlenovacím způsobem smaže staré úvěrové hříchy a poskytne úvěr nový. Vypadá tak jako stejně nepříjemná situace, kdy se vyplácejí staré sluhy novými. Ve skutečnosti je založena na matematickém propočtu.

Ocení totiž vaše staré závazky a porovná se závazkem novým. Jedině pokud zjistíte, že na takovém řešení vyděláte, má smysl se do takové transakce pustit. A vydělá téměř každý. Stačí vzít staré smlouvy a spočítat si celkové dluhy, úroky a splátky.

Porovnání půjček

K rozhodnutí stačí jen výpočet možné splátky. Při úvěru 100.000 Kč zaplatíte jen na úrocích při 25% úroku 25.000 Kč. A při novém úvěru a úročení 9 % je to pouhých 9.000 Kč. Jen na takovém porovnání jde o úsporu 16.000 Kč, což je přibližně 1.200 Kč měsíčně. Pokud máte několik podobných úvěrů, platíte navíc třeba 5.000 Kč měsíčně. Další výhodou je také rozložení splátek na delší období. Nyní jste platili třeba 10.000 Kč měsíčně z 5 půjček. Takto snížíte částku o úrok na 5.000 Kč a k tomu si rozložíte splácení na více let a dostanete se na přijatelných 3.000 Kč měsíčně. Konsolidace půjček bez registru je tak skvělým a často jediným řešením, jak zachránit svoje peníze a nakonec i majetek před problémy a třeba exekucí.
Náš TIP: Informace o rychlých a dostupných půjčkách se můžete dozvědět například na těchto stránkách.


Další témata:

10 minimalistických pravidel, která změní váš životJak se (ne)dostat do registrů dlužníkůJakých chyb se dopouštíme při žádosti o půjčku?Pravidla půjček na směnku podle nového zákonaCo se změnilo díky zákoně o půjčkách?Jak je to s nárokem na příspěvek na bydleníFér půjčka má nízký úrokSMS půjčka bez nahlížení do registruPůjčka 10 000 Kč - onlinePůjčky od nebankovních firem i pro problémovou klienteluPůjčka 3000 do výplatyKonsolidace půjček bez registruRychlé půjčky od soukromých osobPůjčka Cetelem - podrobné infoPůjčka bez doložení příjmu ihnedPůjčky bez poplatku předemCreditOn půjčkaPůjčka bez doložení příjmuCo byste měli vědět o kreditní kartěPůjčky a úvěry - rady, doporučeníPůjčka bez doložení příjmu a registru

Naše tipy:

Další informace o tématu půjčky na mateřské dovolené se můžete dozvědět na Maxi-půjčky.cz

© 2015 Půjčka-pro-ženy-na-mateřské.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel tohoto webu neposkytuje ani nezprostředkuje spotřebitelské úvěry podle zák. č. 257/2016 Sb. Pouze přináší informace o dostupných možnostech.