Půjčka pro ženy na MD - mateřské dovolené
Důležité upozornění pro čtenáře: Informace a rady zde uvedené již nemusí být aktuální a nemusí tedy odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Půjčky pro ženy na mateřské jsou rychlé a dostupné

Kreditní karta

18.1.2013

Kreditni karta představuje pohodlnou možnost, jak získat bezúročnou půjčku. Opravdu - s kreditní kartou můžete klidně nakupovat tam, kde je možné platit platebními kartami, a pokud zaplacené peníze dorovnáte v rámci tzv. bezúročného období, neplatíte nic navíc.

A nejen to, Kreditní karta má celou řadu dalších výhod, které oceníte. S kreditní kartou máte finanční rezervu neustále po ruce.

Individuální úvěrový rámec

S individuálně nastaveným úvěrovým rámcem (tj. částkou, kterou si můžete na kreditku půjčit) tak můžete mít neustále po ruce 10000, 20000, 30000 ale také daleko více. Zaleží na tom, jak banka, případně nebankovní společnosi, které kreditky poskytuje, ocení Vaši bonitu.

Výhody kreditní karty

K dalším výhodám patří také to, že většina kreditních karet má mezinárodní platnost, to znamená, že když jedete třeba na dovolenou k moři, nemusíte se starat, zda máte v peněžence dostatečnou rezervu pro nenadálé situace. Stačí mít kreditní kartu a v případě potřeby jen vyhledat bankomat.

Bonus programy

Ale to zdaleka není vše. Většina poskytovatelů kreditních karet pro své kienty nabízí tzv. bonus programy, které Vám nakupování s kreditkou ještě více zpříjemňují. S takovými bonus programy pak můžete například obdržet až 10% z ceny Vašich nákupů zpět.

Kreditní kartu může zpravidla získat každý občan v ČR starší 18ti let a potvrzení o zaměstnání, vývá pravidlem, že pro úvěrový rámec do cca 50000 Kč nemusíte dokládat výši svých příjmů.Náš TIP: Více o výhodné kreditní kartě s až 55ti denním bezúročným obdobím a atraktivními bonus programy se dozvíte například zde.
Další témata:

10 minimalistických pravidel, která změní váš životJak se (ne)dostat do registrů dlužníkůJakých chyb se dopouštíme při žádosti o půjčku?Pravidla půjček na směnku podle nového zákonaCo se změnilo díky zákoně o půjčkách?Jak je to s nárokem na příspěvek na bydleníFér půjčka má nízký úrokSMS půjčka bez nahlížení do registruPůjčka 10 000 Kč - onlinePůjčky od nebankovních firem i pro problémovou klienteluPůjčka 3000 do výplatyKonsolidace půjček bez registruRychlé půjčky od soukromých osobPůjčka Cetelem - podrobné infoPůjčka bez doložení příjmu ihnedPůjčky bez poplatku předemCreditOn půjčkaPůjčka bez doložení příjmuCo byste měli vědět o kreditní kartěPůjčky a úvěry - rady, doporučeníPůjčka bez doložení příjmu a registru

Naše tipy:

Další informace o tématu půjčka pro ženy na mateřské dovolené se můžete dozvědět na Maxi-půjčky.cz
Pokud nemůžete prokázat svůj příjem, mohou vám pomoci půjčky bez doložení příjmů. Více informací najdete zde.

© 2015 Půjčka-pro-ženy-na-mateřské.cz - Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel tohoto webu neposkytuje ani nezprostředkuje spotřebitelské úvěry podle zák. č. 257/2016 Sb. Pouze přináší informace o dostupných možnostech.