Půjčka pro ženy na MD - mateřské dovolené
Pozor! Webové stránky jsou pouze informačním zdrojem a mohou být neaktuální.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty - dobrá volba

25.7.2013

Kdo je problémový klient? Pro banku je to člověk, který měl problémy se splácením svých dluhů. Tyto informace poskytuje registr dlužníků, kde je přesně vidět, jestli jste spláceli včas, nebo pro vás bylo splácení problémové. Pokud žádáte o nebankovní půjčku, vyhnete se velkému papírování a nikdo vás nebude prověřovat v registrech dlužníků, jako to je běžné u půjčky bankovní.

Nebankovní půjčky jsou dostupné i problémovým klientům a tento druh půjčky má za úkol poskytnout peníze všem lidem, kteří je nutně potřebují. Výše částky u této půjčky se pohybuje od pár tisíc korun i do několika miliónů. Typickým příkladem úvěru z této kategorie je tzv. půjčka do výplaty, která bývá okolo 5000 korun.Kde hledat nebankovní půjčku

Pokud vás nebankovní půjčka určená i problémovým klientům zajímá a chcete si jí zřídit, zkuste se podívat na internetu. Většina poskytovatelů této půjčky nabízí své služby přes internet. Stačí tedy do vyhledávače zadat heslo „nebankovní půjčka“ a začít hledat tu pravou pro vás. Před zřízením půjčky u vybraného poskytovatele je vhodné si společnost prověřit. Zkuste si například vyhledat na internetu recenze a názory lidí, kteří u tohoto poskytovatele půjčku měli či mají.

Jak si o nebankovní půjčku zažádat

Jak už bylo řečeno, nebankovní půjčky fungují hlavně prostřednictvím internetu. Stačí tedy najít poskytovatele a půjčku, která vám bude vyhovovat, a následně o ní zažádat pomocí online formuláře. Celý proces žádosti je velice jednoduchý, budete zadávat své kontaktní údaje a číslo OP. Po vyplnění žádosti už nezbývá nic jiného, než počkat na odpověď poskytovatele, zda byla vaše půjčka schválena. U nebankovních půjček bývá schválena drtivá většina žádostí, takže se nemusíte bát.

Další témata:

Nový zákon stanovuje pravidla půjček na směnkuCo je nového v zákoně o půjčkách?Kdo má nárok na příspěvek na bydleníFér půjčka s nízkým úrokemSMS půjčka bez nahlížení do registru - základní infoPůjčka 10 000 Kč onlinePůjčky od nebankovních firem i pro problémové klientyPůjčka 3000 na účetKonsolidace půjček bez registruRyhlé půjčky od soukromých osobPůjčka CetelemPůjčka bez doložení příjmu ihnedPůjčky bez poplatku předemCreditOn půjčkaPůjčka bez doložení příjmuVýhody a nevýhody kreditní kartyPůjčky a úvěry - rady, doporučeníPůjčka bez doložení příjmu a registru

© 2015 Půjčka-pro-ženy-na-mateřské.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto webové stránky jsou pouze informativního rázu. Jejich provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů podle zák. č. 257/2016 Sb.