Půjčka pro ženy na MD - mateřské dovolené
Pozor! Webové stránky jsou pouze informačním zdrojem a mohou být neaktuální.
Půjčky pro ženy na mateřské jsou rychlé a dostupné

SMS půjčka i se záznamem v registru

3.5.2015

Každý se může opozdit s platbou za úvěr, ale při další žádosti o půjčku se tento drobný prohřešek může vymstít. Pro většinu úvěrových společností a pro všechny banky představuje zápis v registru dlužníků problém a je důvodem, proč žádost o úvěr zamítnout. Jiné je to u malé SMS půjčky bez nahlížení do registru dlužníků. Získá ji téměř každý, kdo o ni požádá!

Pár set až 5 000 Kč

SMS půjčka bez registru je jednoduchý způsob, jak si půjčit finanční obnos do 5 000 Kč. Ohromující je rychlost půjčky a bleskový převod peněz na účet. Od vyplnění žádosti po odeslání peněz uběhne maximálně pár desítek minut. Poskytovatelé tohoto nebankovního produktu převádí peníze ze stejné banky, u které máte účet, a tak můžete hotovost čerpat ten samý den. Kdo nevlastní běžný účet nebo má na něj uvalenou exekuci, potěší ho možnost zaslání peněz poštovní složenkou.

Splatnost do 30 dnů

Tato půjčka má relativně krátkou dobu splatnosti od 1 do 30 dnů. Neměl by to ale být pro klienty problém. Každý z nás dostává pravidelný měsíční příjem, z něhož je možné půjčku splatit v dohodnutém termínu. Výhodou je, že žadatel příjem neprokazuje a navíc nebankovní společnosti nenahlíží do registru dlužníků.

Žádost on-line nebo přes SMS

Stačí, když vyplníte on-line formulář s výší půjčky, dobou splatnosti a základními osobními údaji. Při druhé a další půjčce o ni jednoduše požádáte SMS zprávou. Vyřízení žádosti je o něco rychlejší, protože u ověřených klientů odpadá schvalovací proces a částka je jim odeslána automaticky na účet.

Další půjčky s vyšším limitem

U SMS půjčky bez registru je obvykle limitována výše první půjčky, například do 2 000 Kč. Pokud ji splatíte řádně a včas, s každou další půjčkou můžete požádat o částku vyšší, a to až do stanoveného limitu.


Další témata:

Nový zákon stanovuje pravidla půjček na směnkuCo je nového v zákoně o půjčkách?Kdo má nárok na příspěvek na bydleníFér půjčka s nízkým úrokemSMS půjčka bez nahlížení do registru - základní infoPůjčka 10 000 Kč onlinePůjčky od nebankovních firem i pro problémové klientyPůjčka 3000 na účetKonsolidace půjček bez registruRyhlé půjčky od soukromých osobPůjčka CetelemPůjčka bez doložení příjmu ihnedPůjčky bez poplatku předemCreditOn půjčkaPůjčka bez doložení příjmuVýhody a nevýhody kreditní kartyPůjčky a úvěry - rady, doporučeníPůjčka bez doložení příjmu a registru

© 2015 Půjčka-pro-ženy-na-mateřské.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto webové stránky jsou pouze informativního rázu. Jejich provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů podle zák. č. 257/2016 Sb.