Půjčka pro ženy na MD - mateřské dovolené
Pozor! Webové stránky jsou pouze informačním zdrojem a mohou být neaktuální.
Půjčky pro ženy na mateřské jsou rychlé a dostupné

Jaké má půjčka parametry

17.5.2014

Než požádáme o půjčku na mateřské, měli bychom mít alespoň povšechnou představu o tom, co znamenají pojmy úrok, RPSN a další základní parametry půjčky.

Úroková sazba

Úrokovou sazbou rozumíme to, kolik navíc zaplatíme za půjčené peníze. Udává se v % za rok.

RPSN - roční procentní sazba nákladů

Roční procentní sazba nákladů v době zahrnuje kromě úroků také další sazby a poplatky spojení s čerpáním půjčky.

Kolik nám půjčí

Výše půjčky určuje základní kategorii půjčky - pokud chceme půjčit pár stovek nebo tisíc, bude lepší hledat půjčky menší přizpůsobené na míru nižším částkám a naopak.

Doba splatnosti

Splatnost udává, dokdy musíme půjčku uhradit. Jsou půjčky krátkodobé - např. do 30 dnů, anebo naopak dlouhodobé - i na 10 let a více.

Účelová půjčka nebo na cokoliv

Existují půjčky neúčelové - na cokoliv, a půjčky účelové - napřéklad na auto, bydlení apod. Účelové půjčky mívají o něco výhodnější úrokovou sazbu.

Podmínky předčasného splacení

Za jakých podmínek budeme moci půjčku předčasně splatit - to se může společnost od společnosti výrazně lišit.


Náš TIP: Pokud vás zajímají další informace na téma půjčka pro ženy na mateřské, navštivte například tento web.

Dokladování Vašich příjmů

Je doložení příjmů podmínkou získání půjčky? Pokud nemáte doložitelný příjem, hledejte půjčky bez doložení příjmů.

Komu je půjčka určena

Je půjčka zaměřena spíše na bohatší - "bonitnější" - klienty, nebo se jedná o "půjčku pro každého"?

Nahlíží se do registrů?

Je součástí procesu schvalování a přidělování půjčky nahlížení do registrů?

Půjčka od banky nebo nebankovní společnosti?

Je půjčka poskytována bankou nebo nebankovní insitiucí? Bankovní půjčky jsou levnější, nebankovní zase dostupnější a rychlejší.

Je nutná zástava nemovitosti?

Většina běžných půjček zástavu nevyžaduje. Pokud ale zástavu poskytnout můžete, máte možnost získat velmi výhodnou půjčku, například tzv. americkou hypotéku.

Je potřeba ručitel

Přemlouvat někoho k ručení u půjčky není pro každého příjemná záležitost, naštěstí většina půjček je dnes bez nutnosti zajištění ručitelem.

Jak rychle půjčku dostaneme

Některé půjčky jsou vyřízeny bleskově, s jinými s e poskytovatel "loudá" - prověřuje registry, složitě vše schvaluje apod. Rychlé půjčky ovšem bývají o něco dražší a rizikovější než půjčky s delším vyřizováním.

Jaké budou měsíční splátky

Výše měsíční splátky se odvíjí od úrokové sazby, půjčené částky, doby splatnosti a dalších poplatků. Spočítejte si, kolik budete schopni splácet.

Jaké jsou další poplatky

Jaké poplatky jsou spojeny s půjčkou? Platí se poplatek za vyřízení půjčky, za vedení úvěrováho účtu, za předčasné splacení?Náš TIP: Potřebujete více informací o rychlých a dostupných půjčkách? Vyzkoušejte webový portál Maxi-Půjčky.cz. Spolehlivě a komplexně vás provede světem financí a půjček.

Doporučujeme:
Víte, jaká práva má exekutor? Může si například zvolit způsob provedení exekuce, a to i více způsobů najednou. Má také právo zabavit vše, co najde v místě, kde se dlužník nachází, a také tam, kde se domnívá, že má dlužník svůj majetek. Pokud má podezření, že se věci dlužníka někde nacházejí, má právo tam vstoupit. Movitý majetek může rovnou zabavit a odvézt.

Další témata:

Nový zákon stanovuje pravidla půjček na směnkuCo je nového v zákoně o půjčkách?Kdo má nárok na příspěvek na bydleníFér půjčka s nízkým úrokemSMS půjčka bez nahlížení do registru - základní infoPůjčka 10 000 Kč onlinePůjčky od nebankovních firem i pro problémové klientyPůjčka 3000 na účetKonsolidace půjček bez registruRyhlé půjčky od soukromých osobPůjčka CetelemPůjčka bez doložení příjmu ihnedPůjčky bez poplatku předemCreditOn půjčkaPůjčka bez doložení příjmuVýhody a nevýhody kreditní kartyPůjčky a úvěry - rady, doporučeníPůjčka bez doložení příjmu a registru

Naše tipy:

Další informace o tématu půjčky pro ženy na mateřské dovolené se můžete dozvědět na Maxi-půjčky.cz
Pokud nemůžete prokázat svůj příjem, mohou vám pomoci půjčky bez doložení příjmů. Více informací najdete zde.

© 2015 Půjčka-pro-ženy-na-mateřské.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto webové stránky jsou pouze informativního rázu. Jejich provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů podle zák. č. 257/2016 Sb.