Půjčka pro ženy na MD - mateřské dovolené
Pozor! Webové stránky jsou pouze informačním zdrojem a mohou být neaktuální.
Půjčky pro ženy na mateřské jsou rychlé a dostupné

Online půjčky bez doložení příjmů

31.3.2015

Dokládat příjem může být buď zdlouhavé, nebo nepříjemné pro zájemce o půjčku ihned. Třeba u bank se tomu zájemce většinou nevyhne, jelikož banky si tyto informace zpravidla ověřují. Ověřit si zda je tomu tak i u vaší banky můžete například telefonickým hovorem. Je vhodné si zjistit všechny požadavky, které banka má na zájemce o půjčku.

Banka není jediným řešením

Pokud jako zájemce u banky neuspějete anebo banka nenabízí pro vás vyhovující podmínky, můžete se ještě podívat na nabídky firem nebankovních. Nebankovní půjčka bez doložení příjmu ihned - někdy nazývaná také jako "půjčka pro nezaměstnané ihned" je u některých firem možná. Avšak hledání firmy, která půjčku hned schválí, hned odešle a peníze také přijdou ihned - to je obtížnější. Zájemce o půjčku ihned si může například ověřit, u které banky má firma svůj účet. Je známo, že převody v rámci banky bývají ihned či během třeba 15 minut (ERA).Ověřte si, zda dostanete peníze opravdu ihned

Půjčka bez doložení příjmu ihned je tedy reálná, jen je třeba si ověřit vždy u konkrétní firmy, jak rychlé bude schválení, odeslání a zda mají stejnou banku. Pokud by měli banku jinou, může bankovní převod trvat 1-3 pracovní dny přibližně. Je také možné, že některé firmy neuvádějí fakt, že ověřují výši příjmů, proto je to další otázka, kterou se jich zeptat. Ověření příjmů může být totiž pro některé zájemce problém, protože jsou například nezaměstnaní nebo nemají čas shánět potvrzení. Je asi pravdou, že firmy ověřující příjem neposkytují půjčky bez doložení příjmu ihned. Takovou půjčku nemůžeme označit jako půjčku ihned jelikož ověření příjmů většinou musí být fyzicky doručeno nebo je možné i někdy oskenovat.
Náš TIP: Více se o rychlých a dostupných půjčkách bez ručitele a zástavy dočtete například zde.


Další témata:

Nový zákon stanovuje pravidla půjček na směnkuCo je nového v zákoně o půjčkách?Kdo má nárok na příspěvek na bydleníFér půjčka s nízkým úrokemSMS půjčka bez nahlížení do registru - základní infoPůjčka 10 000 Kč onlinePůjčky od nebankovních firem i pro problémové klientyPůjčka 3000 na účetKonsolidace půjček bez registruRyhlé půjčky od soukromých osobPůjčka CetelemPůjčka bez doložení příjmu ihnedPůjčky bez poplatku předemCreditOn půjčkaPůjčka bez doložení příjmuVýhody a nevýhody kreditní kartyPůjčky a úvěry - rady, doporučeníPůjčka bez doložení příjmu a registru

Naše tipy:

Další informace o tématu půjčky pro ženy na mateřské dovolené se můžete dozvědět na Maxi-půjčky.cz
Pokud nemůžete prokázat svůj příjem, mohou vám pomoci půjčky bez doložení příjmů. Více informací najdete zde.

© 2015 Půjčka-pro-ženy-na-mateřské.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto webové stránky jsou pouze informativního rázu. Jejich provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů podle zák. č. 257/2016 Sb.