Půjčka pro ženy na MD - mateřské dovolené
Pozor! Webové stránky jsou pouze informačním zdrojem a mohou být neaktuální.
Půjčky pro ženy na mateřské jsou rychlé a dostupné

Půjčka bez dokládání příjmu a kontroly registru

26.3.2015

Půjčka jako krátkodobé řešení

Přijít o zaměstnání dnes může každý, stejně tak se každý z nás může dostat do registru dlužníků. Co však dělat, když potřebujete půjčit, ale banky Vás odmítly? Získat půjčku bez doložení pravidelného příjmu. a se záznamem v registru je složitější, ale ne nemožné. Těžké životní období překonáte s půjčkou od nebankovních poskytovatelů.

Půjčka s ručením

Na finančním trhu je řada nebankovních společností, které Vám pomohou z Vaší situace. Tato pomoc není zadarmo, za půjčku si napočítají poměrně vysokou úrokovou sazbu. Jiné možnosti máte jako vlastníci nemovitosti, kterou jste ochotni se za úvěr zaručit. V takovém případě mluvíme o americké hypotéce, jejíž úroková sazba je dokonce nižší než u bankovních spotřebitelských úvěrů. Společnost Vám nabídne až několik set tisíc korun se splatností do 20 let.

Půjčka bez ručení

Pokud nejste vlastníkem nemovitosti nebo ji nechcete zastavovat, jsou Vám k dispozici částky od pár set až po zhruba 10 000 Kč. Každá společnost má stanoven jiný limit, který se postupně navyšuje s každou včas splacenou půjčkou. Pro klidný spánek využijte této půjčky, když máte jistotu, že ji příští měsíc splatíte z Vašeho příjmu, např. z důchodu, z mateřské nebo sociální podpory.

Rychlá půjčka

Půjčku bez doložení příjmu a registru získáte jednoduše a bez čekání. Poskytujete pouze základní informace nutné k jejímu vyřízení. V závislosti na Vaší bance a rychlosti převodu obdržíte peníze do 24 hodin od schválení půjčky. Společnost může Vaši žádost i zamítnout. Stačí nesplnit základní podmínky, například věkovou hranici 18 nebo 21 let nebo nemít splacené předešlé půjčky u poskytující společnosti.


Další témata:

Nový zákon stanovuje pravidla půjček na směnkuCo je nového v zákoně o půjčkách?Kdo má nárok na příspěvek na bydleníFér půjčka s nízkým úrokemSMS půjčka bez nahlížení do registru - základní infoPůjčka 10 000 Kč onlinePůjčky od nebankovních firem i pro problémové klientyPůjčka 3000 na účetKonsolidace půjček bez registruRyhlé půjčky od soukromých osobPůjčka CetelemPůjčka bez doložení příjmu ihnedPůjčky bez poplatku předemCreditOn půjčkaPůjčka bez doložení příjmuVýhody a nevýhody kreditní kartyPůjčky a úvěry - rady, doporučeníPůjčka bez doložení příjmu a registru

© 2015 Půjčka-pro-ženy-na-mateřské.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto webové stránky jsou pouze informativního rázu. Jejich provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů podle zák. č. 257/2016 Sb.