Půjčka pro ženy na MD - mateřské dovolené
Pozor! Webové stránky jsou pouze informačním zdrojem a mohou být neaktuální.
Půjčky pro ženy na mateřské jsou rychlé a dostupné

Nebankovní půjčka Cetelem

16.9.2015

Máte sám či s Vaší rodinou velké plány, které jdou ruku v ruce s realizací nového bydlení a půjčkou na nový automobil? Potíž ovšem nastává při pohledu do Vašeho současného rodinného rozpočtu, kde se vyskytuje pouze zlomek částky, kterou byste na realizaci Vašich plánů potřebovali.

Půjčka Cetelem

Řešením Vám nabízí osobní půjčka Cetelem, díky které lze snadno realizovat Vaše plány! Nehledejte jiné nebankovní půjčky, které Vám přinesou vysoké úroky a pochybné smlouvy plné chytáků.

Nabídka

V rozsáhlé nabídce půjčky jsou jak půjčky na rekonstrukci, tak půjčky na nové (ojeté) auto, ale i půjčky na cokoli jiného. Zkrátka u Cetelem si můžete půjčit na co chcete.

Sjednání

Samotné sjednání půjčky je velmi jednoduchou a rychlou záležitostí. Půjčka Cetelem se dá sjednat jak pomocí telefonu, tak na pobočce a nově i online pomocí internetu. Vyřídit půjčku můžete do pár minut.Stačí zaslat smlouvu

Při půjčce on-line pomocí internetu stačí pouze zaslat Vámi podepsanou smlouvu a půjčka bude vyřízena do několika dní!

Konsolidace půjček

U půjčky Cetelem nechybí ani možnost konsolidace půjček. Splácíte-li tedy více půjček zároveň s půjčkou Cetelem sjednoťte své půjčky do jedné a snižte tak svou měsíční splátku.
Náš TIP: Informace o dalších rychlých a dostupných půjčkách naleznete například na těchto stránkách.


Další témata:

Nový zákon stanovuje pravidla půjček na směnkuCo je nového v zákoně o půjčkách?Kdo má nárok na příspěvek na bydleníFér půjčka s nízkým úrokemSMS půjčka bez nahlížení do registru - základní infoPůjčka 10 000 Kč onlinePůjčky od nebankovních firem i pro problémové klientyPůjčka 3000 na účetKonsolidace půjček bez registruRyhlé půjčky od soukromých osobPůjčka CetelemPůjčka bez doložení příjmu ihnedPůjčky bez poplatku předemCreditOn půjčkaPůjčka bez doložení příjmuVýhody a nevýhody kreditní kartyPůjčky a úvěry - rady, doporučeníPůjčka bez doložení příjmu a registru

Naše tipy:

Další informace o tématu půjčky pro ženy na mateřské dovolené se můžete dozvědět na Maxi-půjčky.cz
Pokud nemůžete prokázat svůj příjem, mohou vám pomoci půjčky bez doložení příjmů. Více informací najdete zde.

© 2015 Půjčka-pro-ženy-na-mateřské.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto webové stránky jsou pouze informativního rázu. Jejich provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů podle zák. č. 257/2016 Sb.